(No reviews yet) Write a Review
SKU:
C4258-4247-25
Product Description
The Harris & Bruno TruPoint Orange Doctor Blades (C4258-4247-25) are specially designed for Komori LS40 printing machines. These pre-cut blades measure 0.40" x 1.125" x 42.47" and come in a pack of 25. They provide excellent performance by ensuring smooth ink application and consistent print quality. Easy to install, these doctor blades are essential for maintaining your printing equipment.